Prostatito gydymas ir profilaktika

Kapsulės Uromexil Vilniuje

Kapsulės Uromexil
39€78€
59

Užsisakyti Uromexil

Nuolaida -50%

Kapsulės Uromexil padės susidoroti su prostatitu ir pagerins vyrų sveikatą. Jų galite įsigyti Vilniuje oficialioje gamintojo svetainėje.

Kaip pateikti užsakymą?

Jei turėtumėte gauti kapsulę su dabartine -50% nuolaida, užpildykite specialią formą svetainėje:

 1. Atskirose eilutėse užsakymo formoje turite įvesti savo kontaktinę informaciją. Patikrinkite įvestus duomenis. Pateikus jų negalima taisyti.
 2. Po 10-15 minučių vadybininkas jums paskambins artimiausiu metu ir susitars dėl pristatymo bei pasikonsultuos dėl paraiškos ir patvirtins paraišką.
 3. Atsiskaitymas atliekamas grynaisiais siuntos pristatymo metu.

Dabar Uromexil taikoma 50% nuolaida. Vaisto kaina bus 39€.

Kaip pirkti Vilniuje Uromexil

Prostatito gydymas ir profilaktika apima ne tik sveikos gyvensenos palaikymą, bet ir priešinės liaukos veiklą gerinančių vaistų vartojimą. Tokiems fondams priklauso Uromexil kapsulės. Gydytojai Lietuvoje juos skiria vyrų Urogenitalinės sistemos darbui normalizuoti.

Kaip užsisakyti Uromexil Vilniuje?

Oficialioje svetainėje galite užsisakyti kapsules Uromexil lėtiniam ir ūminiam Vilniuje prostatitui gydyti. Už tai:

 1. Užsakymo formoje įveskite savo vardą ir telefono numerį. Atidžiai patikrinkite įvestus duomenis, ypač telefono numerį.
 2. Operatorius susisieks su jumis, kad patvirtintų užsakymą. Specialistas jums patars nemokamai.
 3. Apmokėjimas gavus užsakymą paštu.

Atsiskaityti už siuntinį galima gavus į rankas pašte arba iš kurjerio, kartu su transportavimo išlaidomis. Pristatymo kaina priklauso nuo miesto. Vilnius priklauso regionams, kur galimas greitas produkcijos pristatymas.

Lietuvoje yra didelė rizika susirgti vyrų prostatitu ir prostatos adenoma. Todėl nereikėtų atidėti šių ligų prevencijos. Be to, tik šiandien NUOLAIDA -50%. O vaisto Uromexil kaina prostatos gerinimui bus tik 39€!

Kiti Lietuvos miestai, kuriuose galite nusipirkti Uromexil

Miestai Lietuvoje, kur galima nusipirkti Uromexil

Uromexil KauneUromexil Palangoje
Miestai Lietuvoje

Atsiliepimai apie Uromexil Vilniuje

 • Nojus
  Po 40 metų pirmą kartą susidūriau su ūminio prostatito simptomais. Į tualetą eidavau 6-7 kartus per naktį ir kiekvienas šlapinimasis būdavo labai skausmingas. Be paskirtų antibiotikų, gydytojas patarė vartoti Uromexil kapsules. Ir iki 2 savaičių priėmimo aš normaliai miegojau visą naktį, periodiškai nebėgdamas į tualetą.
  Uromexil