Naudojimo patirtis Uromexil

Aleksandro iš Libereco Uromexil kapsulių apžvalga

Atsiliepimai Uromexil

Vieną dieną grįžau iš komandiruotės ir šlapinantis pajutau stiprų deginimo pojūtį. Nemalonūs simptomai nepraėjo porą savaičių, vis tiek nusprendžiau kreiptis į gydytoją.

Po apžiūros gydytoja pasakė, kad sergu prostatitu su nedidele adenoma. Paklausiau, kaip ją galima išgydyti, gydytoja išrašė antibiotikų, vaistų imunitetui didinti ir prostatos masažo seansų. Tikrai nenorėjau eiti į paskutinę procedūrą, ir nusprendžiau pasitikslinti, ar galima ją pakeisti mažiau nepatogiu veiksmu.

Gydytojas rekomendavo man gauti Uromexil ir kasdien gerti kapsules. Bet gydytoja iš karto perspėjo, kad jeigu bus koks pablogėjimas, teks darytis masažo.

Kur aš pateikiau užsakymą?

Norėjau įsigyti įrankį oficialioje svetainėje. Kapsulės buvo pristatytos greitai. Pirmadienį užsisakiau, o jau ketvirtadienį turėjau vaistų. Priemonė buvo užantspauduota. Pakuotėje buvo išsamios instrukcijos, kaip vartoti vaistą.

Kaip ilgai tai truko?

Naudojimo instrukcijose sakoma, kad visas kursas yra 30 dienų. Aš irgi jį išlaikiau. Išgėrė 2 Uromexil kapsules ryte ir vakare. Nuploviau juos vandeniu.

Kapsulės Uromexil

Kada prasidėjo poveikis?

Mano patirtis vartojant vaistą yra labai teigiama. Pirmuosius patobulinimus pastebėjau praėjus 10 dienų nuo kurso pradžios. Dingo diskomfortas šlapinimosi metu. Skausmas kirkšnyje galutinai išnyko trečios savaitės pabaigoje ir potencija pagaliau normalizavosi.

Prostatos uždegimo simptomai manęs nebevargino. Po 2 mėnesių planuoju pakartoti kursą, kad nepaūmėtų prostatitas.