Atsiliepimai apie Uromexil

 • Nojus
  Po 40 metų pirmą kartą susidūriau su ūminio prostatito simptomais. Į tualetą eidavau 6-7 kartus per naktį ir kiekvienas šlapinimasis būdavo labai skausmingas. Be paskirtų antibiotikų, gydytojas patarė vartoti Uromexil kapsules. Ir iki 2 savaičių priėmimo aš normaliai miegojau visą naktį, periodiškai nebėgdamas į tualetą.
  Uromexil
 • Dominykas
  Ilgą laiką ignoravau prostatito simptomus. Ir aš nenorėjau eiti pas gydytoją, žinote, skaitmeninis tiesiosios žarnos tyrimas nėra malonus dalykas. Bandžiau savarankiškai parinkti antibiotikus ir NVNU, tačiau jų poveikio ilgą laiką nepakako. Taigi nusprendžiau užsisakyti Uromexil. Kapsulės padėjo visiškai pašalinti kirkšnies skausmą.
  Uromexil
 • Lukas
  Ilgai gyveno su lėtiniu prostatitu. Visada lankėsi pas gydytoją, bet simptomai periodiškai kartojosi. Eksperimento sumetimais nusprendžiau užsisakyti Uromexil. Pirmąją priėmimo savaitę savijauta pagerėjo – dingo skausmai kirkšnyje, atsistatė potencija. Planuoju toliau vartoti kapsules pagal instrukcijas.
  Uromexil
 • Dovydas
  Prostatitas mane kankino 6 mėnesius. Jau pakeičiau keletą gydytojų, bet paskirti gydymo režimai nepadeda ilgai. Nei masažas, nei antibiotikai nedavė ilgalaikės remisijos. Ir aš užsisakau Uromexil kapsulę. Pirmas 3 dienas poveikio nebuvo, bet 4 dieną pajutau, kad skausmas kirkšnyje sumažėjo.
  Uromexil
 • Lukas
  Prieš porą mėnesių turėjau problemų su potencija. Jei seksas įvyko, tada ejakuliacija nebuvo maloni. buvo deginantis skausmas. Išlaikė testus dėl lytiniu keliu plintančių ligų – viskas švaru. Na, nusprendžiau įsigyti Uromexil, kad normalizuočiau prostatos darbą. Potencija, kaip ir mano seksualinis gyvenimas, pagerėjo. Planuoju ir toliau gerti kapsules.
  Uromexil
Vartotojo reitingas Uromexil
4.3
22